Technológ betónu

MAPEI SK, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiackvartálne odmeny, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obzeráš sa po zaujímavej a perspektívnej práci v stabilnej spoločnosti? Zaujíma Ťa a máš skúsenosti z oblasti výroby betónu? Máš obchodného ducha a rád/rada pracuješ s ľuďmi a navyše sa chceš aj naučiť niečo nové? Ak áno, potom Ti ponúkame výnimočné pracovné miesto v našom Mapei tíme .
Na pozíciu technológa hľadáme šikovného, energického, dobre naladeného človeka, ktorý sa nezľakne žiadnej výzvy. Náš človek musí byť zručný, starostlivý, pohotový a ideálne aj vtipný .
Sme nadnárodná spoločnosť, ktorej cieľom je dostať sa medzi päť najväčších dodávateľov stavebnej chémie na Slovensku. Pridaj sa aj Ty do nášho tímu profesionálov a pomôž nám dosiahnuť túto métu!

Čo bude Tvojou úlohou?
• Testy betónu u zákazníkov vo výrobni betónu, na stavbe,
• Odber materiálov na skúšky,
• Miešanie betónu v laboratóriu (Langenwang AT (Rakúsko) a Brno)
• Príprava podkladov na testy betónu,
• Príprava a optimalizácia receptúr
• Účasť na odborných seminároch a školeniach
• Plnenie stanovených cieľov a úloh
• Administratíva a reporting

Čo bude Tvojou odmenou?
• Perspektívna a zaujímavá prácu v príjemnom kolektíve v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• Motivujúce finančné ohodnotenie - fixná zložka, variabilná zložka - kvartálne odmeny v závislosti od plnenia cieľov a úloh, 13. plat podľa plnenia cieľov firmy
• Férový a ústretový prístup
• Flexibilná pracovná doba
• Otvorená a neformálna firemná kultúra, príjemná atmosféra a priateľský kolektív
• Vzdelávanie a odborný rast
• Odmena pri pracovnom jubileu
• Služobné vozidlo, notebook, mobilný telefón aj na súkromné účely
• Teambuildingy, športové alebo iné spoločenské akcie
• 5 dní extra dovolenky nad rámec zákona
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Zamestnanecká zľava
• Stravné aj počas dovolenky, PN, OČR
• Časová sloboda
• Nadväzovanie nových kontaktov a priateľstiev

Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať však budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Informácie o spracovaní osobných údajov nájdete na www.mapei.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky v prípade SŠ, 1 rok v prípade VŠ (stavebníctvo)

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Preferujeme uchádzačov z okolia Bratislavy.
Vedomosti o betóne výhodou
Motivácia a chuť pre prácu technológa
Dobré komunikačné a plánovacie schopnosti
Spoľahlivosť a samostatnosť
Chuť neustále sa vzdelávať a rásť spolu s firmou
Zodpovedný prístup k práci
Dobrý time management
Flexibilita, ochota cestovať a pracovať v teréne
Loajalita
Pozitívne myslenie a zmysel pre humor

Mapei je rodinný podnik založený v roku 1937 v Miláne, ktorý sa pod vedením rodiny Squinzi stal vedúcim hráčom v stavebníctve pôsobiacom po celom svete. Skupina Mapei, ktorá vyniká investíciami do výskumu a vývoja a zameraním na vývoj ekologicky udržateľných a ekologicky kompatibilných výrobkov, má v súčasnosti 90 pobočiek v 36 krajinách. Na Slovensku pôsobí Mapei od roku 2001 a v súčasnosti má 50 zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4311209  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac