Krajinár/Arborista/Dendrológ

MAPA Slovakia Digital, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
máj 2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac13. plat, odmeny a bonusy podľa jednotlivých projektov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba pasportov zelene, dokumentov starostlivosti o
dreviny, inventarizácia drevín, meranie v teréne a iné
zaujímavé činnosti v odbore a v zabehnutej firme.

Flexibilný pracovný čas. Najnovšie pracovné postupy a technológie. Skvelý kolektív. Zaujímavé projekty naprieč celým Slovenskom. Odborný rast a prax. Školenia a certifikáty.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

SPU Nitra, Fakulta záhradnej a krajinnej architektúry, Záhradnícka fakulta Mendelova univerzita Brno, TU Zvolen, Fakulta ekológie a environmentalistiky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

GIS - základy
Quantum GIS - základy
Microsoft Office - pokročilý
GPS merania - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosť s tvorbou pasportov alebo s inventarizáciou drevín výhodou. Skúsenosť s GIS výhodou nie je podmienkou. Skúsenosť s meraním s GPS prístrojom výhodou. Ochota cestovať, učiť sa a flexibilita.

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a správou digitálnych máp, databáz a vývojom softvéru.
Sme líder na trhu v oblasti získavania dát (územné plánovanie, inžinierske siete, doprava, zeleň) pre mestá a obce na Slovensku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Dvojkrížna 49
82106 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ján Gašpárek
Tel.: +421911211215
E-mail: poslať životopis
ID: 4069900  Dátum zverejnenia: 27.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac