Dopravný inžinier

MAPA Slovakia Digital, s.r.o.

Miesto práce
Dvojkrížna 47, 821 07 Podunajské Biskupice
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR základná hrubá mesačná mzda, plus ďalšie bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba digitálnych pasportov dopravnej infraštruktúry v prostredí GIS. Zber údajov v teréne. Tvorba dokumentácie k pasportom, ich implementácia do informačného systému zákazníka. Komunikácia so zákazníkom.

Práca v spoločnosti, ktorá je lídrom vo svojej oblasti na trhu. Možnosť osobného rozvoja, rastu a práce s najnovšími technológiami v odbore. Zodpovedajúce platové ohodnotenie a zamestnanecké výhody. Možnosť práce z domu.

Ak Vás pozícia zaujala a Váš profil vyhovuje požiadavkám tejto pozície, zašlite nám svoj životopis, radi Vás zaradíme do výberového konania.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou MAPA Slovakia Digital s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí nám zašlú svoj životopis. Nakoľko je pre nás veľmi dôležité, aby kandidát spĺňal požiadavky pozície, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebná fakulta, cestné staviteľstvo, geodézia, GIS

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy
MicroStation - Základy
GIS - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kandidát by mal mať skúsenosti s tvorbou pasportov dopravnej infraštruktúry, projektovaním z oblasti dopravy. Skúsenosti s CAD/GIS technológiami. Môže to byť aj absolvent, ktorý sa zaujíma o problematiku a prejde školením v danej problematike.

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a správou digitálnych máp, databáz a vývojom softvéru.
Sme líder na trhu v oblasti získavania dát (územné plánovanie, inžinierske siete, doprava, zeleň) pre mestá a obce na Slovensku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3466896  Dátum zverejnenia: 9.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR základná hrubá mesačná mzda, plus ďalšie bonusy