Hlavný účtovník (na zastupovanie)

MaP plus, s.r.o.

Miesto práce
Beladice
Termín nástupu
DOHODOU
1 300,00€ + mesačné prémie (mzda zohľadňuje odbornosť, ale hlavne praktické zručnosti uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné spracovanie podvojného účtovníctva, vrátane zasielania výkazov na DÚ (DPH výkazy - daňové priznanie k DPH),
- kontrolný výkaz a súhrnný výkaz,
- spracovanie a odovzdanie daňového priznania,
- účtovné závierky,
- daňové priznanie k dani z motorových vozidiel,
- mzdová agenda a spracovanie miezd - kompletné spracovanie vrátane zasielania výkazov na DÚ,
- ročné zúčtovania zamestnancov,
- zasielanie výkazov do sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní,
- prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do poisťovní.

stabilná práca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

podvojné účtovníctvo, mzdy, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

odbornosť
rozvaha
zodpovednosť
precíznosť
svedomitosť
flexibilita

Sme výrobno-obchodná spoločnosť - drevovýroba, ktorá má stabilné miesto na trhu a naše výrobky, služby dodávame v rámci SR, ale aj do krajín v rámci EÚ.
Pre našich pracovníkov vieme ponúknuť stabilné pracovné prostredie, dlhodobú prácu, ktorá je zároveň aj motivačne finančne ohodnotená.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3586747  Dátum zverejnenia: 25.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300,00€ + mesačné prémie (mzda zohľadňuje odbornosť, ale hlavne praktické zručnosti uchádzača)