Можливість для людей з України

Partia živnostníkov - Výrobný pracovník

MaP plus, s.r.o.

Miesto práce
Beladice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
DOHODOU
Od 6 EUR/hod.hodinová mzda = podľa dohody, pri mzde sa zohľadňuje aj pracovný výkon pracovníka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme jednu alebo dve partie živnostníkov, náplň práce:
- výroba drevených polotovarov a výrobkov (bedne, palety, ohrádky, atď.) a ich následná montáž

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zručnosť
pracovitosť

Sme výrobno-obchodná spoločnosť - drevovýroba, ktorá má stabilné miesto na trhu a naše výrobky, služby dodávame v rámci SR, ale aj do krajín v rámci EÚ.
Pre našich pracovníkov vieme ponúknuť stabilné pracovné prostredie, dlhodobú prácu, ktorá je zároveň aj motivačne finančne ohodnotená.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1041917  Dátum zverejnenia: 19.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.