Zememerač/Geodét

MAP INDOOR SVK s. r. o.

Miesto práce
Prievozská 14, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1200-1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme jedným z vedúcich a najinovatívnejších prieskumných kancelárií v Mníchove a poskytujeme kompletné spektrum inžinierskych a priemyselných prác. Prvé mesiace školenie v Mnichovskej pobočke.
Chceme posilniť náš tím v Bratislave, kde vaša nápln práce bude:
- Zememeračské a inžinierske práce
- Priemyselné a strojné merania pomocou Lasertracker a Scanarm
- 3D laserové skenovanie, priestorové snímanie pomocou skenovacích a terestrických technológii (viac pri pohovore)
- Práca so špičkovými skenovacími zariadeniami
- Práca s CAD

Žiaduce vedomosti a charakteristiky:
- Znalosti v CAD
- Schopnosť koncepčnej a analytickej práce
- Štandardné používanie MS Office
- Schopnosť riešiť problémy, ochota učiť sa
- Nezávislá práca
- Ochota príležitostne cestovať aj do zahraničia

- Vybudovanie geodetických sietí a bodového poľa v najvyššej triede presnosti-klasicky, alebo metódou GPS.
- 3D skenovanie plošných a líniových stavieb ako sú budovy, hospodárske areály, cesty, tunely, mosty, železnice, káblové rozvody, produktovody, závody, letiská, a pod. Predprojektová dokumentácia a porealizačné zameranie týchto stavieb.
- Komplexné zameriavanie budov, pamiatkových objektov a sakrálnych stavieb (vnútorné zameranie, fasády, plošné nivelácie atď.) s pripojením databáz údajov.

- Školenie od technologických odborníkov v oblasti
- Kurzy nemeckého jazyka
- Ďalšie osobne pri pohovore

Informácie o výberovom konaní

- 2 výberové kolá
- CV slovenskom alebo nemeckom jazyku a dalšie informacie zaslať na [email protected]
- motivačný list aj s fotografiou.
- požadovaná výška platu

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zemeračstvo/Geodezia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Revit Architecture - Základy
MicroStation - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Sebazdokonaľovanie a ochota prinášať nové poznatky v obore sebe aj tímu
- Efektívne plánovanie času práce a dodržiavanie požadovaných termínov sú prioritou.
- Komunikácia a zaobchádzanie s projektovými partnermi či zákazníkmi.
- Otvorené myslenie a chuť nadobúdať nové poznatky a zručnosti v obore.
- Vaše silné stránky zahŕňajú zmysel pre analytické a ekonomické myslenie a prácu.
- Praktické skúsenosti v oblasti 3D laserového snímania sú výhodou.

Sme mladý, rýchlo rastúci kolektív s veľkými ambíciami, operujúci na SR od začiatku roka 2018.
Projektovanie plánov spojené s našou činnosťou bude viac ako zaujímavá skúsenosť, primárne kvôli povahe služby, ktorú vykonávame pre naši klientov, ktorí patria k svetovej špičke v oblastiach:
Developers / Construction
Reconstruction / Revitalization
Engineering Industry, Automotive, Petro-Chemical Industry, Power Plants, Aviation, Cargo, Construction halls and more
Industry 4.0 - digitization, Facility / Object management
Architects, Planning and visualization studios
Events / Expo
Galleries, Museums, Historical objects
Government ministries – Education, Culture, Environment, Defense
Insurance companies

MAP INDOOR - Everything in view.
MAP INDOOR uses the latest technology from NavVis, FARO, etc. in the form of a mobile high-end scanner to simultaneously capture visual and geometric data.

Thanks to this innovative detection device, areas up to 50,000 m² per day are possible in interior measurements.

Industries and applications
Our areas of expertise are all about their real estate, factory and production planning, and even virtual presentations.

The success story of Vokal + Partner began in 1992 with Marian Vokal and his engineering bureau for construction and design surveying. With the size of the construction sites, the requirements grew and with the increased responsibility, the know-how developed further. Ongoing investments in new measurement technology and the experience gained with a diverse range of instruments are immediately reflected in the execution of new, demanding projects.

Since the founding of the partnership Vokal + Partner under the direction of Norbert and Mario Vokal in 2002, the surveying specialists have been able to consistently expand their performance. In the meantime, terrestrial laser scanning technology, laser tracker technology, measuring arm technology and BIM technology are among the specialties of the expanding company. In 2010, the team moved into new, larger premises at Lindberghstrasse 8 in Munich.

With the MAP INDOOR area created specifically for indoor mapping, Vokal + Partner is continuing its strategic development in 2015 in the name of its customers.

competences
Vokal + Parter has more than 20 years of experience and competence in the areas of:
+ structural and architectural surveying
+ engineering and industrial
surveying + BIM, 3D modeling
+ track gauge surveying

At the beginning of 2018 the subsidiary MAP INDOOR SVK has started operation in Slovakia and Czech Republic.
ID: 3544423  Dátum zverejnenia: 26.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200-1500