SW koordinátor/ SW projektový manažér

Manz Slovakia s.r.o.

Rybárska 4, Nové Mesto nad Váhom, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiackonečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koncepcia a plánovanie softvérových riešení pre naše stroje a linky
• Spracovanie zákazníckych požiadaviek vo fáze RFQ do Manz špecifikácie a podpora konceptového tímu pri kalkulácii nákladov
• Programovanie PLC (Beckhoff TwinCAT 3.1) a systémov HMI našich strojov a zariadena v rozmedzí 30-50% pracovného času
• Vytvorenie a kontrolovanie zadaní pre SW tím, (interný alebo externý)
• Koordinácia SW tímu pri koncepcii softvéru pre linku, implementácii a oživení linky
• Definícia rozhraní k riadiacim systémom vyššej úrovne (MES) a komunikácia medzi riadiacimi jednotkami a inými mechatronickými systémami spoločne so zákazníkom
• Vytváranie regulárnych statusov a pokrokov softvéru pri projektoch
• Podpora uvedenia do prevádzky a sprevádzanie zákazníkov počas prevzatia u nás vo firme a tiež na mieste používania u našich zákazníkov na celom svete

• práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
• možnosť občasnej práce z domu
• možnosť práce v oblasti hi-tech
• príjemné pracovné prostredie
• 13-ty plat v závislosti od HV
• firemné vzdelávanie
• firemné akcie
• ostatné benefity (príspevky zo sociálneho fondu, stravovanie priamo v spoločnosti, team buildingy…)

Ďakujeme všetkým záujemcom, ale z kapacitných dôvodov kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá na pozvanie na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, (Technická) informatika, mechatronika, automatizačná technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MS Office balik - Pokročilý
ERP systémy (SAP-výhodou) - Pokročilý
EPLAN - Pokročilý
Beckhoff TwinCat - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax 3-5 rokov na obdobnej pozícii výhodou

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosti s programovaním PLC (TwinCAT, CoDeSys) výhodou
• Radosť a nadšenie z programovania PLC
• JIRA, Git, Siemens – TIA portal, SCADA znalosti sú výhodou
• Prvé skúsenosti s objektovým programovaním (OOP) sú výhodou
• Záujem o agilné vývojové metódy ako SCRUM
• Vynikajúca schopnosť tímovej práce a nadšenie pre inovatívne technológie
• Samostatný štruktúrovaný spôsob práce s vysokou mierou vlastnej zodpovednosti
• Dobré a praktické znalosti anglického jazyka
• Ochota cestovať do zahraničia

Manz Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou koncernu Manz AG. V Novom Meste nad Váhom sa venuje výrobe a konštrukcii strojov, zariadení a automatizovaných liniek v oblasti Li-ion batériového priemyslu, LCD technológií, spotrebnej elektroniky, solárnych technológií, automotive priemyslu, robotiky a automatizácie. Spoločnosť je držiteľom ocenenia Slovensko-nemeckej obchodnej a priemyselnej komory za ochranu klímy v roku 2021.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4675794  Dátum zverejnenia: 16.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac