HR manažér

Manz Slovakia s.r.o.

Miesto práce
MANZ Slovakia, s.r.o., Rybárska, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
3 300 EUR/mesiacod 3300 EUR/mesiac v závislosti od kvalít a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za riadenie náboru a výberu zamestnancov, vrátane externých pracovníkov.
- Zodpovednosť za tréningové centrum a duálne vzdelávanie.
- Podávanie námetov na zlepšenie organizácie práce, napr. kumulovanie funkcií, zmeny kvalifikačnej štruktúry zamestnancov a pod.
- Zodpovednosť za tvorbu a plnenie personálneho plánu (počet zamestnancov, personálne náklady).
- Zodpovednosť za tvorbu a plnenie plánu rozvoja zamestnancov.
- Navrhovanie a neustála aktualizácia internej legislatívy, sledovanie jej dodržiavania.
- Zodpovednosť za proces hodnotenia a odmeňovania.
- Sledovanie vývoja a trendu v zamestnanosti /na trhu práce/, tvorba sociálneho programu.
- Kontrola dodržiavania ustanovení Zákonníka práce a mzdových predpisov.
- Zabezpečenie plnenia všetkých povinností voči štátnym inštitúciám, vrátane vedenia príslušnej agendy.
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami firmy a skupiny.

• práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
• možnosť profesionálneho rastu
• možnosť práce v oblasti hi-tech
• príjemné pracovné prostredie
• 13-ty plat
• jazykové a iné vzdelávanie
• firemné akcie
• ostatné firemné benefity (príspevky zo sociálneho fondu, stravovanie priamo v spoločnosti, team buildingy…)
• ostatné manažérske benefity budú predstavené na osobnom pohovore

Ďakujeme všetkým záujemcom, ale z kapacitných dôvodov kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá na pozvanie na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, manažment, psychológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý
ERP systémy (SAP-výhodou) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícii HR manažér, HR teamleader

Počet rokov praxe

5

• skúsenosti v oblasti riadenia HR aktivít (výber zamestnancov, tréning a rozvoj, systémy odmeňovania a benefitov, pracovno-právna oblasť ...)
• silný leadership
• vynikajúce komunikačné schopnosti (komunikácia s ostatnými oddelenia v rámci firmy a skupiny, so Zamestnaneckou radou, s obchodnými partnermi, štátnymi a verejnými inštitúciami, vysokými a strednými školami)
• znalosť pracovno-právnych a daňových zákonov
• skúsenosti s tvorbou a dodržiavaním plánov a rozpočtov
• využívanie princípu "opportunity costs"
• zodpovednosť, spoľahlivosť, orientácia na cieľ, teamový hráč
• znalosť procesov vo výrobných spoločnostiach
• skúsenosť s prácou v medzinárodnej skupine - výhodou z EÚ prostredia
• znalosť nemeckého jazyka - výhodou

Manz Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou koncernu Manz AG. V Novom Meste nad Váhom sa venuje výrobe a konštrukcii strojov, zariadení a automatizovaných liniek v oblasti Li-ion batériového priemyslu, LCD technológií, spotrebnej elektroniky, solárnych technológií, automotive priemyslu, robotiky a automatizácie. Spoločnosť je držiteľom ocenenia Slovensko-nemeckej obchodnej a priemyselnej komory za ochranu klímy v roku 2021.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4364029  Dátum zverejnenia: 26.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 300 EUR/mesiac