Vstupný kontrolór kvality

Manz Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Rybárska 4, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 180 EUR/mesiacod 1180 EUR/mesiac, konečná mzda závisí od skúseností kandidáta a bude dohodnutá individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola jednotlivých dielov, podskupín, hotových výrobkov podľa príslušnej a platnej dokumentácie (aj u dodávateľa)
(na základe výsledkov kontroly u dodávateľa, navrhovanie nápravných a preventívnych opatrení v spolupráci s dodávateľom)
- Zodpovednosť za transfer požiadaviek zákazníka ohľadom kvality smerom k dodávateľom
- Identifikácia nezhodného dielu a určovanie príčiny problému vzniknutého pri montáži
- Pomoc pri identifikácií neoznačených a chybne označených dielov, podskupín, hotových výrobkov dodaných na príjem
- Zaznamenávanie zistených nezrovnalostí medzi dokumentáciou a kontrolovanými dielmi, podskupinami a hotovými výrobkami
- Vypisovanie jednotlivých záznamov- protokolov o prevedených kontrolách
- Zadávanie príkazov na zaskladnenie odkontrolovaných vyhovujúcich dielov, podskupín, hotových výrobkov do skladu
- Zaznamenávanie nepodarkov na kontrole a vystavovanie reklamačných protokolov
- Kontrola platnosti kalibrácie a stupňa poškodenia meracích prostriedkov
- Označovanie odkontrolovaných dielov, podskupín, hotových výrobkov, príslušnými identifikačnými údajmi nálepkami a sprievodnými dokumentami
- Používanie pridelených osobných ochranných prostriedkov
- Včasné informovanie svojho priameho nadriadeného o vzniknutých problémoch
- Správne zabalenie materiálu, kontrolovaných podskupín alebo finálnych výrobkov po vykonaní kontroly

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu
- možnosť práce v oblasti hi-tech
- príjemné pracovné prostredie
- 13-ty plat
- firemné vzdelávanie
- firemné akcie
- ostatné benefity (príspevky zo sociálneho fondu, stravovanie priamo v spoločnosti, team buildingy…)

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske vzdelanie, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý
ERP systémy (SAP výhodou) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo, mechatronika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Práca vhodná aj pre absolventa so strojárskym zameraním a technickým myslením
- Prax v oblasti strojárstvo, mechatronika výhodou
- Zaobchádzanie s meradlami a ich používanie
- Rozmerová kontrola strojárskych dielov
- Schopnosť pracovať v tíme
- Zmysel pre zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, asertivita, cieľavedomosť, flexibilita
- Technické myslenie
- Orientácia vo výkresoch, pneu. plánoch, výrobnej dokumentácii
- Znalosť materiálov a povrchových úprav
- Zvládanie stresových situácii
- Ochota učiť sa
- Znalosť systémov manažérstva kvality výhodou
- Znalosti SW Polyworks a práca s 2D/3D meracími zariadeniami (kontúrograf, výškomer, 3D rameno, mikroskop, skener) sú vítané
- Skúsenosti s IS SAP sú vítané
- Znalosť čítania poznámok vo výkrese v anglickom alebo nemeckom jazyku - technické pojmy - výhodou

Manz Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou koncernu Manz AG. V Novom Meste nad Váhom sa venuje výrobe a konštrukcii strojov, zariadení a automatizovaných liniek v oblasti Li-ion batériového priemyslu, LCD technológií, spotrebnej elektroniky, solárnych technológií, automotive priemyslu, robotiky a automatizácie. Spoločnosť je držiteľom ocenenia Slovensko-nemeckej obchodnej a priemyselnej komory za ochranu klímy v roku 2021.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4275674  Dátum zverejnenia: 30.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 180 EUR/mesiac