Inžinier kvality

Manz Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Rybárska 4, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 580 EUR/mesiacod 1580€ -konečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spolupráca so zamestnancami pri riadení, udržovaní a zlepšovaní systému kvality
• vypracovávanie analýz kvality
• navrhovanie nápravných a preventívnych opatrení, vyplývajúcich z analýz kvality, zákazníckych reklamácií, prípadne interných a externých auditov
• poskytovanie informácií zamestnancom spoločnosti o výsledkoch firmy v oblasti riadenia kvality
• riešenie zákazníckych reklamácií a riadenie zodpovedajúcich nápravných a preventívnych opatrení
• organizáciu FMEA analýz a spracovanie výsledkov
• vykonávanie interných systémových, produktových a procesných auditov
• organizácia a výkon process/product release
• participácia na projektových úlohách
• zodpovednosť za transfer požiadaviek zákazníka ohľadom kvality naprieč organizáciou

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu
- možnosť práce v oblasti hi-tech
- príjemné pracovné prostredie - čisté, tiché, nie sme pásová výroba
- 13-ty plat v závislosti od HV
- firemné vzdelávanie
- firemné akcie
- ostatné benefity (príspevky zo sociálneho fondu, stravovanie priamo v spoločnosti, team buildingy…)

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita alebo technické odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý
ERP systémy (SAP-výhodou) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• znalosť požiadaviek ISO 9001
• skúsenosti s IATF 16949, FMEA, PDCA, 8D, DoE, APQP výhodou
• schopnosť pracovať v tíme
• dobrá znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
• schopnosť riadiť projekty
• interpretácia technickej dokumentácie
• byť zákaznícky orientovaný
• problem solving
• zvládanie stresových situácii
• ochota učiť sa
• zmysel pre zodpovednosť, precíznosť, asertivita.

Manz Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou koncernu Manz AG. V Novom Meste nad Váhom sa venuje výrobe a konštrukcii strojov, zariadení a automatizovaných liniek v oblasti Li-ion batériového priemyslu, LCD technológií, spotrebnej elektroniky, solárnych technológií, automotive priemyslu, robotiky a automatizácie. Spoločnosť je držiteľom ocenenia Slovensko-nemeckej obchodnej a priemyselnej komory za ochranu klímy v roku 2021.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4170204  Dátum zverejnenia: 12.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 580 EUR/mesiac