Elektrokonštruktér/-ka

Manz Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Rybárska 4, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 660 EUR/mesiacod 1660 EUR/mesiac konečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Projektovanie a navrhovanie elektrického hardvéru pre automatizované linky na základe zákazníckych požiadaviek
• Konštruovanie elektrických a pneumatických plánov v ECAD ePlan P8, vrátané tvorby výrobných dokumentov, kusovníkov a sprievodnej potrebnej zákazníckej dokumentácie
• Úzka spolupráca v projektovom tíme

• práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
• možnosť profesionálneho rastu
• možnosť práce v oblasti hi-tech
• príjemné pracovné prostredie
• 13-ty plat v závislosti od HV
• firemné vzdelávanie
• firemné akcie
• ostatné benefity (príspevky zo sociálneho fondu, stravovanie priamo v spoločnosti, team buildingy…)

Ďakujeme všetkým záujemcom, ale z kapacitných dôvodov kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá na pozvanie na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika alebo mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Eplan Electric P8 - Základy
PNOZ - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

elektro konštrukcia/ elektro projekcia

Počet rokov praxe

5

• znalosť bezpečnosti strojov, bezpečnostných matíc výhodou
• vysoká miera samostatnosti a uvedomovanie si zodpovednosti
• chuť cestovať do zahraničia

Manz Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou koncernu Manz AG. V Novom Meste nad Váhom sa venuje výrobe a konštrukcii strojov, zariadení a automatizovaných liniek v oblasti Li-ion batériového priemyslu, LCD technológií, spotrebnej elektroniky, solárnych technológií, automotive priemyslu, robotiky a automatizácie. Spoločnosť je držiteľom ocenenia Slovensko-nemeckej obchodnej a priemyselnej komory za ochranu klímy v roku 2021.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3316146  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 660 EUR/mesiac