Elektrokonštruktér/-ka

Miesto práce
Rybárska 4, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1 100 € + nadštandardné príplatky, konečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• tvorba elektrodokumentácie automatizovaných strojov, zariadení a komplexných výrobných liniek
• spolupráca pri výrobe, montáži a oživovaní navrhnutých zariadení
• spolupráca s projektovým tímom pri príprave konceptov a cenových ponúk
• aktívne sa podieľať na zlepšovaní vyrábaných strojov a zariadení, vzdelávať sa a spoznávať firemné know-how a prinášať nové, progresívne riešenia
• zodpovednosť za včasné plnenie projektových úloh a kvalitu odvedenej práce

• práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
• možnosť profesionálneho rastu
• možnosť práce v oblasti hi-tech
• príjemné pracovné prostredie
• 13-ty plat
• jazykové a iné vzdelávanie
• firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Prosíme zasielať životopisy v slovenskom jazyku.
Ďakujeme všetkým záujemcom, ale z kapacitných dôvodov kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá na pozvanie na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.8.2018 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika alebo mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• nedostatočná úroveň anglického jazyka nie je prekážkou - doučenie zabezpečíme v rámci firemných jazykových kurzov
• znalosť riadiacich systémov Beckhof / Siemens výhodou
• skúsenosti s prácou v ePlan výhodou
• vyhláška §21 – výhodou

Manz Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou koncernu Manz AG. V Novom Meste nad Váhom sa venuje výrobe a konštrukcii strojov, zariadení a automatizovaných liniek v oblasti Li-ion batériového priemyslu, LCD technológií, spotrebnej elektroniky, solárnych technológií, automotive priemyslu, robotiky a automatizácie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANZ Slovakia, s.r.o.
Rybarska 4
915 01 Nove Mesto nad Vahom

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis

ID: 3316146   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 100 € + nadštandardné príplatky, konečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne