Konštruktér

Miesto práce
Rybárska 4, Nové Mesto nad Váhom
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 950 €, v závislosti od skúsenosti uchádzača + nadštandardné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do stabilnej medzinárodnej spoločnosti hľadáme skúseného konštruktéra automatizovaných výrobných strojov a zariadení. Ak máte bohaté skúsenosti v oblasti automatizácie a veľa tvorivého elánu, hľadáme práve Vás!
- navrhovať konštrukčné riešenia automatizovaných strojov, zariadení a komplexných výrobných liniek
- vytvárať 3D modely, výkresovú a sprievodnú technickú dokumentáciu navrhovaných riešení
- spolupracovať pri výrobe, montáži a oživovaní navrhnutých zariadení
- spolupracovať s projektovým tímom pri príprave konceptov, cenových ponúk, FMEA, rizikových analýz,…
- aktívne sa podieľať na zlepšovaní vyrábaných strojov a zariadení, vzdelávať sa a spoznávať firemné know-how a prinášať nové, progresívne riešenia
- zodpovednosť za včasné plnenie projektových úloh a kvalitu odvedenej práce

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu
- možnosť práce v oblasti hi-tech
- príjemné pracovné prostredie
- 13-ty plat
- jazykové a iné vzdelávanie
- firemné akcie

Prosíme zasielať životopisy v slovenskom aj anglickom jazyku.
Ďakujeme všetkým záujemcom, ale z kapacitných dôvodov kontaktujeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.7.2018 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť, spoľahlivosť, ochota pracovať v širšom, často medzinárodnom tíme
- skúsenosti s konštrukciou automatizovaných strojov a zariadení (prax v oblasti automotive je vítaná)
- skúsenosti s prácou v 3D CAD softvéri (Solid Edge výhodou)
- schopnosť pracovať s technickou dokumentáciou v anglickom jazyku
- schopnosť komunikovať v anglickom alebo v nemeckom jazyku
- túžba po sebarealizácii, odbornom a osobnostnom raste

Manz Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou koncernu Manz AG. V Novom Meste nad Váhom sa venuje výrobe a konštrukcii strojov, zariadení a automatizovaných liniek v oblasti Li-ion batériového priemyslu, LCD technológií, spotrebnej elektroniky, solárnych technológií, automotive priemyslu, robotiky a automatizácie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANZ Slovakia, s.r.o.
Rybarska 4
915 01 Nove Mesto nad Vahom

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis

ID: 3279296   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 950 €, v závislosti od skúsenosti uchádzača + nadštandardné príplatky