Voľné pozície

Konštruktér

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rybarska 4, Nové Mesto nad Váhom
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do stabilnej medzinárodnej spoločnosti hľadáme skúseného konštruktéra automatizovaných výrobných strojov a zariadení. Ak máte bohaté skúsenosti v oblasti automatizácie a veľa tvorivého elánu, hľadáme práve Vás!
  • navrhovať konštrukčné riešenia automatizovaných strojov, zariadení a komplexných výrobných liniek
  • vytvárať 3D modely, výkresovú a sprievodnú technickú dokumentáciu navrhovaných riešení
  • spolupracovať pri výrobe, montáži a oživovaní navrhnutých zariadení
  • spolupracovať s projektovým tímom pri príprave konceptov, cenových ponúk, FMEA, rizikových analýz,…
  • aktívne sa podieľať na zlepšovaní vyrábaných strojov a zariadení, vzdelávať sa a spoznávať firemné know-how a prinášať nové, progresívne riešenia
  • zodpovednosť za včasné plnenie projektových úloh a kvalitu odvedenej práce

Iné výhody

  • práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • možnosť profesionálneho rastu
  • možnosť práce v oblasti hi-tech
  • príjemné pracovné prostredie
  • 13-ty plat
  • jazykové a iné vzdelávanie
  • firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Počet rokov praxe

2

  • zodpovednosť, spoľahlivosť, ochota pracovať v širšom, často medzinárodnom tíme
  • skúsenosti s konštrukciou automatizovaných strojov a zariadení (prax v oblasti automotive je vítaná)
  • skúsenosti s prácou v 3D CAD softvéri (Solid Edge výhodou)
  • schopnosť pracovať s technickou dokumentáciou v anglickom jazyku
  • schopnosť komunikovať v anglickom alebo v nemeckom jazyku
  • túžba po sebarealizácii, odbornom a osobnostnom raste

Manz Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou koncernu Manz AG. V Novom Meste nad Váhom sa venuje výrobe a konštrukcii strojov, zariadení a automatizovaných liniek v oblasti Li-ion batériového priemyslu, LCD technológií, spotrebnej elektroniky, solárnych technológií, automotive priemyslu, robotiky a automatizácie.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

Prosíme zasielať životopisy v slovenskom aj anglickom jazyku.
Ďakujeme všetkým záujemcom, ale z kapacitných dôvodov kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Adresa spoločnosti

MANZ Slovakia, s.r.o.
Rybarska 4
915 01 Nove Mesto nad Vahom

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis

ID: 3279296   Dátum zverejnenia: 5.1.2018