Konštruktér/-ka

Miesto práce
Rybárska 4, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1 000 € + nadštandardné príplatky, konečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• navrhovať konštrukčné riešenia automatizovaných strojov, zariadení a komplexných výrobných liniek
• vytvárať 3D modely, výkresovú a sprievodnú technickú dokumentáciu navrhovaných riešení
• spolupráca pri výrobe, montáži a oživovaní navrhnutých zariadení
• spolupráca s projektovým tímom pri príprave konceptov, cenových ponúk, FMEA, rizikových analýz,…
• aktívne sa podieľať na zlepšovaní vyrábaných strojov a zariadení, vzdelávať sa a spoznávať firemné know-how a prinášať nové, progresívne riešenia
• zodpovednosť za včasné plnenie projektových úloh a kvalitu odvedenej práce

• práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
• možnosť profesionálneho rastu
• možnosť práce v oblasti hi-tech
• príjemné pracovné prostredie
• 13-ty plat
• jazykové a iné vzdelávanie
• firemné akcie
- firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Prosíme zasielať životopisy v slovenskom jazyku.
Ďakujeme všetkým záujemcom, ale z kapacitných dôvodov kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá na pozvanie na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, mechatronika alebo automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• skúsenosti s konštrukciou automatizovaných strojov a zariadení sú podmienka
• skúsenosti s prácou v 3D CAD softvéri (Solid Edge výhodou)
• schopnosť pracovať s technickou dokumentáciou v anglickom jazyku
• túžba po sebarealizácii, odbornom a osobnostnom raste
• zodpovednosť, spoľahlivosť, ochota pracovať v širšom, často medzinárodnom tíme

Manz Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou koncernu Manz AG. V Novom Meste nad Váhom sa venuje výrobe a konštrukcii strojov, zariadení a automatizovaných liniek v oblasti Li-ion batériového priemyslu, LCD technológií, spotrebnej elektroniky, solárnych technológií, automotive priemyslu, robotiky a automatizácie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANZ Slovakia, s.r.o.
Rybarska 4
915 01 Nove Mesto nad Vahom
Poslať spoločnosti životopis

ID: 3279296   Dátum zverejnenia: 19.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 000 € + nadštandardné príplatky, konečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne