Voľné pozície

Montážny mechanik

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • montáž jednoduchých strojárskych zariadení podľa technickej dokumentácie
  • zodpovednosť za prevedenie práce podľa platnej pracovnej inštrukcie ,dodržiavanie výrobných procesov

Iné výhody

  • práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • možnosť profesionálneho rastu
  • možnosť práce v oblasti hi-tech
  • príjemné pracovné prostredie
  • 13-ty plat

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické - strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • manuálna zručnosť, predstavivosť a logické myslenie
  • čítanie výkresovej dokumentácie
  • schopnosť učiť sa a prispôsobiť sa novým technologickým postupom
  • základné (minimálne) znalosti o montáži a ohýbaní plastových vedení (trubiek)
  • všeobecné poznatky o činnosti mechanických prvkov a súčiastok (ventily, pumpy a i.)
  • práca v tíme

Manz Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou koncernu Manz AG. V Novom Meste nad Váhom sa venuje výrobe a konštrukcii strojov, zariadení a automatizovaných liniek v oblasti Li-ion batériového priemyslu, LCD technológií, spotrebnej elektroniky, solárnych technológií, automotive priemyslu, robotiky a automatizácie.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 19 dní)

Adresa spoločnosti

MANZ Slovakia, s.r.o.
Rybarska 4
915 01 Nove Mesto nad Vahom

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis

ID: 3258559   Dátum zverejnenia: 1.12.2017