Montážny mechanik

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž jednoduchých strojárskych zariadení podľa technickej dokumentácie
- zodpovednosť za prevedenie práce podľa platnej pracovnej inštrukcie ,dodržiavanie výrobných procesov

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu
- možnosť práce v oblasti hi-tech
- príjemné pracovné prostredie
- 13-ty plat

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.5.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické - strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- manuálna zručnosť, predstavivosť a logické myslenie
- čítanie výkresovej dokumentácie
- schopnosť učiť sa a prispôsobiť sa novým technologickým postupom
-základné (minimálne) znalosti o montáži a ohýbaní plastových vedení (trubiek)
- všeobecné poznatky o činnosti mechanických prvkov a súčiastok (ventily, pumpy a i.)
- práca v tíme

Manz Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou koncernu Manz AG. V Novom Meste nad Váhom sa venuje výrobe a konštrukcii strojov, zariadení a automatizovaných liniek v oblasti Li-ion batériového priemyslu, LCD technológií, spotrebnej elektroniky, solárnych technológií, automotive priemyslu, robotiky a automatizácie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANZ Slovakia, s.r.o.
Rybarska 4
915 01 Nove Mesto nad Vahom

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis

ID: 3258559   Dátum zverejnenia: 13.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou