Projektový manažér

Manz Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Rybárska 4, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacod 2500 EUR/mesiac Konečná mzda závisí od skúseností kandidáta a bude dohodnutá individuálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie medzinárodných projektov v rámci nášho portfólia - stroje a výrobné automatizované linky pre rôznych zákazníkov
- koordinácia všetkých vnútorných aj externých procesov a projektových aktivít, vrátane komunikácie so zákazníkom a s dodávateľmi
-podpora oddelenia predaja v rámci prípravnej fáze ako aj v priebehu projektu vrátane podrobného plánovania, prípadne vyjednávania špecifických požiadaviek so zákazníkom
- zabezpečenie naplnenia všetkých podmienok kontraktu so zákazníkom, plánovaného budgetu a časového harmonogramu projektu
- zodpovednosť za včasné rozpoznanie odchýlok týkajúcich sa časového plánu, nákladov projektu a kvality vrátane návrhu opatrení a ich realizáciu
- aktívna podpora štandardizácie procesov riadenia projektov
- interný aj externý projektový reporting

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu
- možnosť práce v oblasti hi-tech
- príjemné pracovné prostredie
- 13-ty plat
- jazykové a iné vzdelávanie
- firemné akcie

Ďakujeme všetkým záujemcom, ale z kapacitných dôvodov kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá na pozvanie na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

priemyselné inžinierstvo,podnikový manažment alebo podobné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- uprednostníme kandidáta so skúsenosťami s projektami z oblasti automatizácie, robotiky alebo priemyselnej výroby strojov, zariadení a výrobných liniek
- rovnako uprednostníme kandidátov so skúsenosťami v riadení medzinárodných projektových tímov v cudzom jazyku - v angličtine
- na túto pozíciu je potrebné systematické a analytické myslenie, organizačné schopnosti a orientácia na riešenie problémov
- vzhľadom na široký záber projektov je rovnako potrebná odolnosť voči stresu, ochota niesť zodpovednosť za rozhodnutia, ktoré sú pri riadení projektov potrebné urobiť v skrátenom konaní a aktívny prístup počas celej doby trvania projektu
- samozrejmosťou je schopnosť tímovej spolupráce na vysokej úrovni ako aj komunikačné schopnosti s rôznymi typmi osobností
-požadujeme ochotu cestovať (v rámci opatrení v súvislosti s COVID-19) a úroveň angličtiny pre plynulú komunikáciu v medzinárodných tímoch
- nemčina je veľkou výhodou, nie je podmienkou

Manz Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou koncernu Manz AG. V Novom Meste nad Váhom sa venuje výrobe a konštrukcii strojov, zariadení a automatizovaných liniek v oblasti Li-ion batériového priemyslu, LCD technológií, spotrebnej elektroniky, solárnych technológií, automotive priemyslu, robotiky a automatizácie. Spoločnosť je držiteľom ocenenia Slovensko-nemeckej obchodnej a priemyselnej komory za ochranu klímy v roku 2021.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3107891  Dátum zverejnenia: 1.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac