Inžinier kvality

Miesto práce
Rybárska 4, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spolupráca so zamestnancami pri riadení, udržovaní a zlepšovaní systému kvality
• vypracovávanie analýz kvality
• navrhovanie nápravných a preventívnych opatrení, vyplývajúcich z analýz kvality, zákazníckych reklamácií, prípadne interných a externých auditov
• poskytovanie informácií zamestnancom spoločnosti o výsledkoch firmy v oblasti riadenia kvality
• riešenie zákazníckych reklamácií a riadenie zodpovedajúcich nápravných a preventívnych opatrení
• organizáciu FMEA analýz a spracovanie výsledkov
• vykonávanie interných systémových, produktových a procesných auditov
• organizácia a výkon process/product release
• participácia na projektových úlohách
• zodpovednosť za transfer požiadaviek zákazníka ohľadom kvality naprieč organizáciou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1 400 €, konečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu
- možnosť práce v oblasti hi-tech
- príjemné pracovné prostredie - čisté, tiché, nie sme pásová výroba
- 13-ty plat
- jazykové a iné vzdelávanie
- firemné akcie

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita alebo technické odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• schopnosť pracovať v tíme
• dobrá znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
• schopnosť riadiť projekty
• interpretácia technickej dokumentácie
• byť zákaznícky orientovaný
• problem solving
• zvládanie stresových situácii
• ochota učiť sa
• zmysel pre zodpovednosť, precíznosť, asertivita.

Manz Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou koncernu Manz AG. V Novom Meste nad Váhom sa venuje výrobe a konštrukcii strojov, zariadení a automatizovaných liniek v oblasti Li-ion batériového priemyslu, LCD technológií, spotrebnej elektroniky, solárnych technológií, automotive priemyslu, robotiky a automatizácie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANZ Slovakia, s.r.o.
Rybarska 4
915 01 Nove Mesto nad Vahom

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis

ID: 2303638   Dátum zverejnenia: 17.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 400 €, konečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne