Správca budovy - technik BOZP / Facility Manager

Manz Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Rybárska 4, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
od 1 600 €, konečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za riadenie bezpečnosti ochrany zdravia pri práci a požiarnej ochrany v spoločnosti a za všetky činnosti spojené s ich dodržiavaním, vrátane auditov
- zabezpečiť správu budovy a areálu firmy, energetické a vodné hospodárstvo - odpadové hospodárstvo, údržbárske a upratovacie práce
- navrhovať a realizovať opatrenia na ochranu životného prostredia
- riadiť tím 6 pracovníkov
- riadiť údržbárske a upratovacie práce
- sledovať príslušnú legislatívu
- realizovať školenia v oblasti BOZP a OPP
- realizovať nápravné opatrenia vyplývajúce z auditov
- zodpovednosť za zabezpečenie areálu a spoluprácu s externou SBS
- spolupracovať s príslušnými orgánmi štátnej správy
- zabezpečovať revízie vyhradených technických zariadení
- spravovať vozový park

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu
- možnosť práce v oblasti hi-tech
- príjemné pracovné prostredie
- 13-ty plat
- jazykové a iné vzdelávanie
- firemné akcie

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

správa budov, BOZP, PO

Počet rokov praxe

3

- osvedčenie autorizovaného bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany
- dynamická osobnosť, ktorá je schopná zastrešiť viaceré oblasti
- schopnosť samostatne a operatívne riešiť problémy

Manz Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou koncernu Manz AG. V Novom Meste nad Váhom sa venuje výrobe a konštrukcii strojov, zariadení a automatizovaných liniek v oblasti Li-ion batériového priemyslu, LCD technológií, spotrebnej elektroniky, solárnych technológií, automotive priemyslu, robotiky a automatizácie. Spoločnosť je držiteľom ocenenia Slovensko-nemeckej obchodnej a priemyselnej komory za ochranu klímy v roku 2021.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1240216  Dátum zverejnenia: 18.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 600 €, konečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne