Špecialista potravinárskych technológií

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Poprad, okres Poprad
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste kreatívny/a a baví Vás tvorba produktov? Ak ste pripravený/á priniesť svoje skúsenosti a vášeň do nášho tímu, neváhajte nás kontaktovať!

Čo bude náplňou Vašej práce?
• Návrhy nových produktov a tvorba receptúr
• Spracovanie podkladov pre cenové kalkulácie a súvisiace aktivity
• Zabezpečenie kvality výrobkov vrátane ich čerstvosti, dodržiavania výrobných receptúr, postupov spracovania a riešenie vzniknutých nedostatkov
• Hodnotenie kvality výrobkov a s tým spojená evidencia pre potreby auditu
• Spolupráca s dodávateľmi - udržiavanie a rozvíjanie spolupráce s existujúcimi dodávateľmi, akvizícia nových dodávateľov, vyjednávanie a kontrola dodávok
• Riešenie reklamácií výrobkov/surovín - spolupráca s oddeleniami v rámci spoločnosti a s dodávateľmi
• Plánovanie a znižovanie nákladov, ich optimalizácia a kontrola
• Komunikácia a spolupráca s manažmentom, inými zmluvnými partnermi a so štátnymi kontrolnými orgánmi
• Prezentácia výrobných kapacít, procesov a zloženia výrobkov obchodným partnerom
• Podpora marketingu pri tvorbe katalógov a letákov
• Účasť na výstavách doma aj v zahraničí
• Sledovanie a porovnávanie konkurenčných výrobkov a nových trendov
• Dokumentácia vývoja nových výrobkov pre audit a ročná aktualizácia výrobných receptúr
• Zastupovanie vedúceho múčnej výroby v prípade jeho neprítomnosti
• Vykonávanie ďalších činností podľa pokynov zamestnávateľa v súlade s právnymi predpismi

Na osobnom pohovore Vám radi predstavíme všetky naše benefity

Požiadavky na zamestnanca

• Anglický jazyk výhodou
• Vodičský preukaz skupiny B výhodou
• Minimálna prax na rovnakej alebo obdobnej pozícii aspoň 2 roky
• Znalosť platných noriem a legislatívy
• Tímový duch

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4842852  Dátum zverejnenia: 30.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac