Ponuka práce a letnej brigády v Michalovciach -pomocný operátor v potravinovej výrobe

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,6 EUR/hod.• prácu počas letných prádznin (6-8) so stabilným vopred daným rozvrhom, • v prípade záujmu možnosť ostať pracovať na plný úvazok na HPP aj dlhodobo • zákl. mzda 4,60€/h + príplatky, priemerne cca 1250€/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduché pomocné manipulačné činnosti na výrobnej/baliacej linke ;

• Ochotu pracovať na zmeny (7,5h zmeny v 4 zmennej prevádzke (2xR, 2xP, 2xN, 2xV)
• Ochotu dodržiavať hygienické štandardy (sterilná výroba - nefajčiarska zóna)
• Manuálnu zručnosť, precíznosť
• Technickú zručnosť- výhoda pri obsluhe STZ

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť bude bližšie prezentovaná pri osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* práca aj pre študentov (starších ako 18r)

* ochota pracovať na zmeny (3 alebo 4 zmenná prevádzka)
* zodpovedný prístup k práci a dochádzke
* pracovná skúsenosť s prácou na výrobnej/bal. linke výhodou

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Dutková Grofčíková
Tel.: +421911828204
E-mail: poslať životopis
ID: 4841352  Dátum zverejnenia: 28.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,6 EUR/hod.