Frézar - horizontkár

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
dohodou
7 EUR/hod.Mzda od 7€/hod. + zákonné príplatky (závisí od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Šikovný horizontkár a CNC frézar! Ak máš skúsenosti s presným obrábaním a rád pracuješ s najmodernejšími strojmi, hľadáme práve teba. Pridaj sa k nášmu tímu a posuň svoju kariéru na vyššiu úroveň.

Náplňou práce je:

• Vyvŕtanie, vystužovanie, sústruženie otvoru prerušovaným rezom
• Vyvŕtavanie - typ trieskového obrábania kovu, kde hlavný pohyb vykonáva rotačný nástroj
• Frézovanie na zoradených CNC strojoch
• Vŕtanie, vysústruhovanie a sústruženie rozmerovo rôznych otvorov nožom do telesa rýchlostnej skrine
• Vŕtanie a vystružovanie otvorov nožom s dodržaním kolmosti a súososti, frézovanie čiel nábojov na vodorovnej vyvrtávačke
Pracovná doba: pondelok - piatok (ranné zmeny)
Možnosť nadčasov, prípadne nadčasová sobota v súlade so Zákonníkom práce

• stravovanie priamo na pracovisku
• stravné v rámci ZP

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• predchádzajúce skúsenosti sú podmienkou
• čítanie technickej dokumentácie
• pracovné návyky
• flexibilita
• manuálna zručnosť

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominika Dancáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4837849  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.