Testing technik/technička

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac+ iné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práve ste ukončili strednú školu a baví Vás oblasť elektrotechniky?  Chcete sa v tejto oblasti ďalej rozvíjať? Ak ÁNO, neváhajte a dajte nám o sebe vedieť prostredníctvom zaslanie Vášho životopisu.

Náplňou práce bude:

• nastavenie systému podľa popisu (príprava káblov, spustenie SW)
• pravidelná elektronická dokumentácia vykonaných testov
• reporting a konzultácia testov
• komunikácia s testovacími inžiniermi, vedúcimi zmeny

Zaškolia Vás priamo na pracovisku.

Práca je v 2-zmennej prevádzke: ranná a poobedná

• vernostné bonusy
• koncoročný bonus
• pracovné voľno nad rámec zákona
• dovolenka nad rámec zákona
• preplácanie cestovného do výšky 50% (Eurobus)
• stravovanie priamo v závode, finančný príspevok
• príplatky už za poobedňajšiu zmenu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od kandidáta požadujeme hlavne znalosť základných elektrotechnických obvodov, znalosť používania multimetra, základná znalosť pájkovania je výhodou. Kandidát by mal byť manuálne zručný, samostatný a iniciatívny.

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominika Dancáková
E-mail: poslať životopis