Можливість для людей з України

Odborný predajca/Asistent predaja - Bratislava (víkendy sú voľné)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 260 EUR/mesiacZákladná mzda 1 260eur + bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu predajňu v Bratislave hľadáme nového predavača/predavačku alebo asistenta/asistentku predaja ktorého/j sa po skúšobnej dobe stane zástupca vedúceho predajne = zvýšenie platu o 100eur!

- Príjem a predaj tovaru
- Práca s hotovosťou
- Poradenstvo zákazníkom
- Miešanie farieb a náterových hmôt

-Zázemie úspešnej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti
-Pracovná doba: 7:30 - 16:00, víkendy sú voľné
-Každoročná valorizácia platu
-Stravné lístky v hodnote 6,50 EUR (nárok aj počas čerpania dovolenky a návštevy lekára)
-Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie až do výšky 6% zo mzdy
-Príspevky pri narodení dieťaťa, odchode do dôchodku a pracovných výročiach
-MultiSport karta
-Benefitová Up karta (180 EUR ročne na benefity podľa vlastného výberu)
-Narodeninové voľno
-40% zľava na firemné produkty
-Vianočný benefit - darčekové poukážky v hodnote 100 EUR

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

-Vodičský preukaz skupiny B
-Skúsenosti s predajom
-Znalosť práce na PC
-Záujem o vzdelávanie v odbore náterových hmôt

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov