Zmenový majster pre automotív

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Malacky
1 600 EUR/mesiacod 1600 Eur/brutto podľa praxe kandidáta, + 12,5 % osobné ohodnotenie, bonusy (letný aj zimný)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti automotive.

Hľadáme šikovného Majstra výroby, ktorý má ambíciu rozvíjať svoje skúsenosti.

• Organizácia prác podriadených zamestnancov na pridelenom úseku
• Zodpovednosť za plynulý chod výroby
• Operatívne riešiť vzniknuté problémy
• Zodpovednosť za výsledky, tréningový proces zamestnancov
• Motivácia, školenie podriadených
• Zodpovednosť za výrobu dielov, ktoré sú v pláne výroby
• Spolupráca s inými oddeleniami
• Dodržiavanie predpisov na zaistenie BOZP a PO
• Spolu s nadriadeným prideľuje a kontroluje zaradenie operátorov do tried (A, B, C, D, E, F)

• Zimný a letný bonus, 13ty + 14ty plat
•  Mesačné prémie vo výške 12,5 % z hrubej mesačnej mzdy
•  príspevok na dopravu mesačne podľa km
•  Príplatky za poobedné, nočné zmeny, soboty, nedele, sviatky nad rámec zákona
•  5 dní dovolenky navyše
•  Príspevok na stravovanie v závodnej jedálni
•  Príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
•  Vernostný bonus
•  Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

• min. SŠ s maturitou alebo prax vo výrobnej spoločnosti min. 2 roky
• pracovitá osobnosť so širokým rozhľadom a schopnosťou efektívne komunikovať, schopnosť motivovať a viesť kolektív, prirodzená autorita
• anglický alebo nemecký jazyk
• EIMS ( ISO TS 16 949, ISO 14 001, OHSAS 18 001 ), Ručenie za výrobok, A/D znaky, Audit procesu, FMEA, APQP a PPAP, Lean Manufacturing, Kaizen, Greenbelt training

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Mašková
Tel.: +421903850533
E-mail: poslať životopis