Práca v Leviciach ako operátor výroby. Ubytovanie zdarma. Aj pre páry. Volaj 0911 828 207.

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
Dohodou
4,63 EUR/hod.- základná mzda 4,63 € /hod - dochádzkový bonus 83,32 € - výkonnostná prémia 133,57 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba tlmičov, podvozkových a hnacích komponentov do osobných a nákladných automobilov
- obsluha výrobných strojov, zariadení a montážnych liniek
- manipulácia s materiálom a paletami aj za pomoci manipulačného zariadenia
- triedenie a čistenie
- vizuálna kontrola ako aj jednoduché merania pomocou meradiel

- základná mzda 4,63 € /hod
- dochádzkový bonus 83,32 €
- výkonnostná prémia 133,57 €
- práca na 3 zmeny: 06:00 – 14:00; 14:00 – 22:00; 22:00 – 06:00
- možnosť záloh

- strarostlivosť koordinátora

- možnosť ubytovania zdarma

Ak ťa ponuka zaujala neváhaj a volaj 0911 828 207, alebo pošli životopis na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je popredným výrobcom tlmičov a podvozkových náprav.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

manuálna zručnosť
- ochota a chuť pracovať na 3 zmeny
- zodpovednosť
- flexibilita

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4836763  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,63 EUR/hod.