Trnava - operátor/ka výroby spojok do áut- mzda až 1100 - 1400 eur v čistom (745*5.003)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
4,95 EUR/hod.Mzda: 4,95 eur/hod., cca 1083,70 eur bez príplatkov + Príplatok za poobednú 0,24 eur, + nočnú 2,16 eur, sobota 75% z priemeru, + nedeľa 100 % z priemeru, + sviatok 150% z priemeru, + kompenzácia za cestovné od 0,5 - 3 eur v závislosti od vzdialenosti z miesta TP do miesta výkonu práce, ubytovanie zdarma na našej ubytovni. Možnosť zárobku v čistom cca od 1100 - 1400 eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zmennosť - nepretržitá 4-zmenná prevádzka,

- dĺžka zmeny 7,5 hod + 0,5 hod. obedová prestávka,

- výroba spojkového spojkového obloženia (obsluha spletacích, vstrekovacích a lisovacích strojov).

- spúšťanie jednoduchej výrobnej operácie podľa inštrukcií, kontrola zhodov výrobkov s predpísaným vzorom.

- je to pásová linka, kde pracovník vkladá súčiastku do stroja, následne ju kontroluje či je dobre spravená. Kontroluje ju meračom súčiastok - šuplerom (kontrola kvality), ukladanie do krabíc a následne na paletu.

  • zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
  • zmenové príplatky
  • príplatok na dopravu (102,06 eur na mesiac)
  • výkonnostný bonus (max 18% zo základnej mzdy)
  • stabilizačný príplatok (do výšky 73,33 eur mesiac)
  • 13. plat
  • 14. plat
  • pracovné jubileum
  • výrazná dotácia stravy - zabezpečené stravovanie v kantíne
  • konto pracovného času
  • ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov

Ak Vás naša ponuka zaujala, tak neváhajte a volajte +421910763400 alebo pošli životopis na email bernadeta.vaszilyova@manuvia.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.6.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť vyrába spojky, dvojhmotové zotrvačníky a meniče krútiacehio momentu pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Prax na pozícii/v oblasti

operátor/ka výroby

Počet rokov praxe

2

  • stredoškolské vzdelanie
  • manuálne zručnosti
  • skúsenosti s pásovou výrobou vítané
  • schopnosť pracovať s jednoduchými meradlami
  • práca vhodnejšia pre mužov

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Bernadeta Vaszilyová
Tel.: +421910763400
E-mail: poslať životopis
ID: 4836371  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,95 EUR/hod.