CNC Sústružník (M/Ž)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
podľa dohody
1 200 EUR/mesiac+ 200 Eur variabilná zložka, konečná mzda závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného CNC sústružníka. Práca bez nočných a víkendov. Ku mzde prislúcha aj variabilná zložka až do 200 Eur. Pokiaľ vás napĺňa viac práca v kusovej výrobe ako sériovej, tak neváhajte a dajte nám o sebe vedieť.

• Obsluha a programovanie CNC sústruhu na základe technickej dokumentácie a špecifikácií zákazníka.
• Výroba súčiastok podľa presných požiadaviek a tolerancií.
• Kontrola kvality vyrobených dielov, meranie a vykonávanie prípadných úprav.
• Nastavenie stroja a výmena nástrojov podľa potreby.
• Práca s rôznymi materiálmi, ako sú kovy, plasty a iné priemyselné materiály.
• Práca v súlade s bezpečnostnými predpismi a internými štandardmi kvality.
• Údržba a základné opravy CNC stroja.
• Spolupráca s tímom technikov a inými oddeleniami pri riešení technických problémov.

• zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• príspevok na stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

• Skúsenosti s obsluhou a programovaním CNC sústruhov (minimálne 2 roky praxe).
• Schopnosť čítať a porozumieť technickej dokumentácii a výkresom.
• Znalosť rôznych CNC riadiacich systémov (napr. Fanuc, Siemens, Heidenhain) je výhodou.
• Dôslednosť, presnosť a zodpovednosť pri práci.
• Schopnosť samostatne riešiť technické problémy a nastavovať stroje.
• Manuálna zručnosť a technické myslenie.
• Ochota pracovať v dvojzmennej  prevádzke.

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Lukčová
Tel.: +421903552792
E-mail: poslať životopis