Pracuj v Strečne ako operátor u popredného výrobcu náprav , palivových nádrží,strešných systémov pre automobilový priemysel

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Žilinský kraj
955 - 1 200 EUR/mesiacMzda 955€ brutto + 40€ dochádzkový bonus + 0-90€ výkonnostný bonus priemerná mzda 1200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na montážnych a zváracích linkách.

Čistenie výrobných liniek.

Kontrola vyrábaných dielov pred spustením ďalšieho procesu

Mzda 955€ brutto+ príplatky
zabezpečená strava na rannej a poobednej smene
finančný prispevok za nočnú smenu, sviatky a víkendy
Zvoz z Martina
Zvoz z Turčianskych Teplíc
Zvoz zo Žiliny odtiaľ MHD

Informácie o výberovom konaní

3 zmenná prevádzka
8 hodinové smeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

popredný výrobca náprav a ich častí, palivových nádrží, pedálových modulov, strešných systémov a častí karosérie automobilov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Sedláková
Tel.: +421905920725
E-mail: poslať životopis
ID: 4835721  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 955 EUR/mesiac