Pracuj v Trnave ako operátor strojov. Ihneď Ubytovanie zdarma

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnavský kraj
1 100 - 1 400 EUR/mesiacDochádzkový bonus (102,06 mesiac), výkonnostný bonus (max 18% zo základnej mzdy), stabilizačný príplatok do výšky 73,33 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-výroba spojkového  obloženia (obsluha spletacích, vstrekovacích a lisovacích strojov).

-nepretržitá 4-zmenná prevádzka, dĺžka zmeny 7,5 hod + 0,5 hod. obedová prestávka

4,95 eur/hod cca 1083,70 eur bez príplatkov

Príplatok za poobednú 0,24 eur

nočnú 2,16 eur

sobota 75% z priemeru, nedeľa 100 % z priemeru, sviatok 150% z priemeru

Možnosť zárobku v čistom cca od 1100 - 1400 eur

kompenzácia za cestovné od 0,5 - 3 eur v závislosti od vzdialenosti z miesta TP do miesta výkonu práce

ubytovanie zdarma na našej ubytovni.

Informácie o výberovom konaní

ubytovanie zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

klient je výrobcom spojkového obloženia pre automotive

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

skúsenosti s pásovou výrobou vítané,

schopnosť pracovať s jednoduchými meradlami.

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Sedláková
Tel.: +421905920725
E-mail: poslať životopis
ID: 4835473  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac