Zamestnaj sa ihneď ako operátor vo výrobe v Trnave

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
4,95 EUR/hod.Mzda: 4,95 eur/hod., cca 1083,70 eur bez príplatkov. Príplatok za poobednú 0,24 eur, nočnú 2,16 eur, sobota 75% z priemeru, nedeľa 100 % z priemeru, sviatok 150% z priemeru, kompenzácia za cestovné od 0,5 - 3 eur v závislosti od vzdialenosti z miesta TP do miesta výkonu práce, ubytovanie zdarma na našej ubytovni. Možnosť zárobku v čistom cca od 1100 - 1400 eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba  spojkového obloženia (obsluha spletacích, vstrekovacích a lisovacích strojov). Spúšťanie jednoduchej výrobnej operácie podľa inštrukcií, kontrola zhodov výrobkov s predpísaným vzorom. Je to pásová linka, kde pracovník vkladá súčiastku do stroja, následne ju kontroluje či je dobre spravená. Kontroluje ju meračom súčiastok - šuplerom (kontrola kvality), ukladanie do krabíc a následne na paletu.

Zmennosť - nepretržitá 4-zmenná prevádzka, dĺžka zmeny 7,5 hod + 0,5 hod. obedová prestávka

Dochádzkový bonus (102,06 mesiac), výkonnostný bonus (max 18% zo základnej mzdy), stabilizačný príplatok (do výšky 73,33 eur mesiac), zabezpečené stravovanie v kantíne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť vyrába komponenty pre automobilový priemysel .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Prax na pozícii/v oblasti

operátor/ka výroby

Počet rokov praxe

1

Práca vhodnejšia pre mužov - kvôli váhovým limitom. Stredoškolské vzdelanie, manuálne zručnosti, skúsenosti s pásovou výrobou vítané, schopnosť pracovať s jednoduchými meradlami.

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Dutková Grofčíková
Tel.: +421911828204
E-mail: poslať životopis
ID: 4835055  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,95 EUR/hod.