Kvality Inžinier

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
1 800 - 2 400 EUR/mesiackonečný plat závisí od zručností a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá  ponúka na mieru riešenia pre najnáročnejších priemyselných lídrov na celom svete. Je úspešným dodávateľom Tier 1 pre automobilový priemysel a zdravotníctvo.

• riadenie reklamácií zákazníkov, analýzy vratiek, vyšetrovanie príčin
• spracovanie dodávateľských reklamácií, evidencia nákladov, preskúmanie 8D správ od dodávateľov a monitorovanie nápravných opatrení
• monitorovanie výroby, vykonávanie analýz a auditov procesov
• príprava a aktualizácia procesnej dokumentácie
• príprava plánov školení, zvyšovanie kvalifikácie zamestnancov v oblasti kvality
• spolupráca počas PPAP
• účasť na interných, dodávateľských, zákazníckych a certifikačných auditoch
• aktualizácia a údržba dokumentácie systému riadenia kvality v súlade s normami ISO14001, ISO 13485 a IATF16949
• podpora projektovej fázy nových projektov do sériovej výroby

• dlhodobé a stabilné zamestnanie
• príspevok na stravovanie alebo stravný lístok sa poskytuje aj počas dovolenky (v hodnote 6 EUR)
• príjemné pracovné prostredie
• ročný bonus (13. mesiac)
• flexibilný pracovný čas
• ovocie v práci
• oprava bicykla organizovaná spoločnosťou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• relevantné skúsenosti v oblasti kvality v automobilovom priemysle
• Anglický jazyk - B2
• dobré technické, inžinierske a komunikačné zručnosti
• znalosť systému IATF 16949
• znalosť nástrojov pre automobilový priemysel (APQP, PPAP, MSA, SPC, kontrolný plán, FMEA)
• zručnosti v oblasti analýzy riešenia problémov s logickým a metodickým prístupom (8D, 5Why, diagram príčiny/účinku)
• zručnosti pri riešení problémov s logickým a metodickým prístupom (8D, 5Why, diagram príčina/účinok)
• práca s PC (balík MS OFFICE) a ERP by advantag

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Mašková
Tel.: +421903850533
E-mail: poslať životopis