Supervízor

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Kechnec, Košice
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúsenosti a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta v Kechneci hľadáme spoľahlivého a zodpovedného človeka na pozíciu Zmenový vedúci - Supervízor.
Náplňou práce je:

• vedenie pridelenej skupiny ľudí (skladníkov) z hľadiska usmerňovania, dodržiavania dochádzky, plánovanie zmien, budovanie tímu
• vyskladňovanie a príprava materiálu, preberanie picking listov, stanovenie priorít zamestnancom
• komunikácia so zmenovým vedúcim vo výrobe ohľadom materiálnych stavov na výrobných linkách
• dodržiavanie interných štandardov a štandardov BOZP
• vykonávanie činností pridelených od nadriadeného
• navrhovanie variabilných zložiek
• sledovanie absencií, návrhov, škodových udalostí, bezpečnosti a štandardov 5S

Náš klient ponúka zaujímavé benefity, napríklad:

• dochádzkový bonus
• finančná odmena za odporúčanie kolegu
• príspevok na dochádzanie
• Datart a Multisport karta
• príspevok do DDS
• rôzne aktivity (zdravý životný štýl, firemné akcie)
• a ďalšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Od kandidáta na pozíciu Supervízor požadujeme:

• dôslednosť
• prirodzené líderstvo
• technické myslenie
• flexibilitu
• skúsenosti z automotive prostredia sú veľkou výhodou
• predchádzajúcu skúsenosť so SAP systémom
• práca s PC (word, excel)
• základnú znalosť ISO noriem
• predchádzajúce skladové skúsenosti alebo skúsenosti na obdobnej pozícii minimálne 2 roky

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Aneta Repková
E-mail: poslať životopis