Senior vzťahový manažér pre banku (firemná klientela)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
2 500 - 3 500 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od praxe kandidáta + kvartálne odmeny + 13.plat aj ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia sa obsadzuje pre veľmi významnú a stabilnú bankovú spoločnosť na trhu.

- budovanie a rozvoj vzťahov s firemnou klientelou banky
- starostlivosť o existujúce portfólio klientov + akvizícia
- spoľahlivý partner a poradca v oblasti bankových produktov a financovania podnikania
- analýza finančných výkazov, príprava úverových ponúk
- aktívna práca v teréne
- komunikácia kľúčovými a pridruženými oddeleniami banky

- stabilita, rodinné zázemia a priestor na rast a vzdelávanie
- stravné hradené v plnej výške aj počas dovolenky (6 Eur príspevok)
- 13. plat a ročná odmena
- príspevok na voľnočasové aktivity - cca 260 Eur ročne
- dovolenka 5 dní navyše
- extra odmeny
- príspevok na III. pilier
- Multisport karta
- odmena za odporúčanie zamestnanca - do výšky 1000 Eur
- workshopy, teambuildingy
- dni voľna navyše pri rôznych životných udalostiach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

-prax 3 roky z BANKY na obdobnej pozícii - nutná podmienka
- veľkou výhodou prax s firemnou klientelou a znalosti bankových produktov na trhu
- schopnosť čítať finančné výkazy
- dynamická komunikatívna osobnosť, precízny typ s citom pre detaily, spoľahlivosť, bezúhonnosť
- anglický jazyk - úroveň B1

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Debnárová
E-mail: poslať životopis