Chief Accountant

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
2 300 - 2 500 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúsenosti a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Teamleadra, ktorý bude mať kľúčovú úlohu pri dohľade nad účtovnými operáciami spojenými so správou hlavnej knihy a dlhodobého majetku. Táto pozícia poskytuje jedinečnú príležitosť viesť tím zodpovedný za presné vedenie finančných záznamov, zabezpečenie súladu s účtovnými štandardmi a ochranu fixných aktív.
Náplň práce Teamleadra účtovného oddelenia: manažment ľudí, riadenie výkonu a služieb.

• Poskytovanie podpory vedúcemu pri správe tímu a jeho členov.
• Riadenie záťaže práce tímu, koučing.
• Organizácia tímovo orientovaného školenia a hodnotenie výkonu tímu.
• Zabezpečenie, aby všetky procesy GL (general ledger) a FA  (fixed assets) boli v súlade s internými účtovnými normami.
• Monitorovanie každodenných procesov a vzťahov s obchodnými partnermi.
• Dodržiavanie stanovených procesov a plnenia KPI a SLA.
• Riadenie požiadaviek externých a interných auditov.
• Zabezpečenie dodržiavania interných kontrolných postupov a súladu s požiadavkami auditov.

• Ročný 5% bonus
• Bonus za odporúčanie zamestnanca
• Príspevok do DDS
• Ocenenia za pracovné výročie
• Pružná pracovná doba
• Hybridná zmluva
• Sick Days
• Podpora duševného zdravia
• Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

MUST HAVE:

• IFRS , HARP
• SAP
• Vysokoškolské vzdelanie
• Anglický jazyk na úrovni B2
• Minimálne 5 rokov skúsenosti v oblasti podvojného účtovníctva
• Aspoň 1 rok skúseností na obdobnej pozícii
• MS Office
• Organizovanosť, schopnosť plánovať, analyzovať a delegovať
• Analytické zručnosti

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Aneta Repková
E-mail: poslať životopis