Kontrolór - finančné plánovanie a analýzy

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
2 200 - 2 800 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúsenosti a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme motivovaného kandidáta na pozíciu v oblasti finančnej analýzy a plánovania  v regióne AMEA. Táto pozícia ponúka príležitosť pre aktívne zapojenie sa do strategického plánovania a hodnotenia výkonnosti spoločnosti. Hľadáme kandidáta s výbornými analytickými schopnosťami a schopnosťou pracovať v tíme, ktorý bude spolupracovať s rôznymi oddeleniami a krajmi na dosiahnutí spoločných cieľov. Ak máte vášeň pre financie a túžite po rozvoji svojej kariéry v dynamickom medzinárodnom prostredí, ste na správnom mieste.
Kontrolór bude zodpovedný/bude:
• Vykonávať ad hoc výhľadové analýzy a poskytovať odporúčania.
• Poskytovať obchodné štatistiky a analýzy pre regionálneho kontrolóra financií AMEA.
• Spolupracovať s krajinami na identifikácii kľúčových oblastí pozornosti a príprave prezentácií.
• Hodnotiť a zdôrazňovať riziká a príležitosti v regióne.
• Príprava mesačných správ a zabezpečenie ich kvality.
• Mať dobrú znalosť HARP a IFRS a ich aplikáciu v práci.
• Účasť na špeciálnych projektoch, ako je pracovný kapitál, analýza nákladov, distribučná marža a udržateľnosť.
• Konsolidácia mesačných a štvrťročných predpovedí, analýza a vyhodnocovanie prognóz, rozpočtu a plánov strednodobého financovania (MTP).
Hľadáme juniorov aj seniorov - výška mzdy bude upresnená podľa skúseností jednotlivých kandidátov.

• Ročný 5% bonus
• Bonus za odporúčanie zamestnanca
• Príspevok do DDS
• Ocenenia za pracovné výročie
• Pružná pracovná doba
• Hybridná zmluva
• Sick Days
• Podpora duševného zdravia
• Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Skúsenosť na obdobnej pozícii cca 5 rokov pri seniornejšom kandidátovi
• znalosť AMEA regiónu
• SAP
• IFRS
• Anglický jazyk na úrovni B2
• Analytické myslenie
• Silné komunikačné zručnosti

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Aneta Repková
E-mail: poslať životopis