Vedoucí finančního oddělení SSC

Manuvia, a. s.

České Budějovice, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Vedení účetního týmu centra sdílených služeb
  • Příprava měsíčních uzávěrek pro subjekty společnosti (tuzemské a US GAAP)
  • Poskytování výkazů: DPH, Intrastat a další
  • Generování měsíčních reportů, ad-hoc analýzy
  • Účast na mezinárodních auditech a analýzách
  • Podpora budgetu a forecastingových aktivit

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Nástupní mzdu odpovídající dosavadní praxi a zkušenostem
  • 13. mzda
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost Home Office
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované závodní stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Domluvíte se bez problémů anglicky? Obor účetnictví, DPH a znalost mezinárodních účetních standardů máte v malíčku?

Jste profesionál/ka s analytickým myšlením a máte pár let zkušeností na obdobné pozici? Ano?

Pak je tato příležitost možná právě pro Vás!

Pro našeho významného klienta obsazujeme pozici: VEDOUCÍ FINAČNÍHO ODDĚLENÍ SSC!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

4

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost účetnictví, pravidla DPH a mezinárodních účetních standardů (US-GAAP a/nebo IFRS)
  • Aspoň 4 roky praxe na obdobné pozici, nejlépe v mezinárodním a/nebo výrobním prostředí
  • Komunikativní znalost anglického jazyka - komunikace na denní bázi se zahraničními kolegy
  • Znalost balíčku MS Office - zejména excel
  • Zkušenosti s ERP systémem
  • Ochota cestovat/občasná služební cesta

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

ID: 4828039  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc