Hľadáme privátnych bankárov - pre top fin.inštitúciu

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 700 - 2 200 EUR/mesiacvýška mzdy podľa praxe kandidáta + štvrťročné bonusy a iné benefity firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre jedného z Top 3 hráčov na trhu investičného a privátneho bankovníctva hľadáme šikovných a zanietených spoluhráčov do tímu - hľadáme

- Budovanie a rozvoj vlastného portfólia klientov v oblasti investičného a privátneho bankovníctva.
- Budovanie a rozvoj blízkych, profesionálnych vzťahov a byť spoľahlivým odborníkom na koho sa klient kedykoľvek može obrátiť
- Práca s  unikátnymi investičnými riešeniami a investičnými projektami prispôsobeným potrebám klientov.
- Zodpovedne a profesionálne analyzovať potreby klientov a vytvárať s nimi investičné stratégie.
- Rozširovanie siete klientov a povedomia o jedinečných produktoch a službách a možnostiach investičného a privátneho bankovníctva.

- odborný a kariérny rast, sebarealizácia
- zaškolenie na vysokej úrovni

- flexibilná pracovná doba - úplná flexibilita pracovného času
- plne hradené stravné
- príspevok na dôchodok
- zľava 30% na programy osobnej starostlivosti
- 13. plat
- darčekové poukážky, multisport
- aplikáciu na šport a relax
- zľavy u partnerov
- sociálne benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- potrebná min. 2 ročná prax z banky alebo inej finančnej inštitúcie s investíciami
- skúsenosti ako Osobný bankár, Privátny bankár, Vzťahový manažér alebo Investičný bankár - so zameraním na investície klienta
- profesionálny a príjemný prejav, flexibilita, proaktivity, proklientská komunikácia

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Debnárová
E-mail: poslať životopis