Mechanik merania a regulácie (MaR)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
1 300 EUR/mesiac(10% osobné ohodnotenie, cca 150 Eur zmennosť + 13. a 14. plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia obsadzovaná pre významnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti teplárenstva.

• údržba zariadení a odstraňovanie poruchových stavov zariadení MaR a elektro,
• realizovať manipulácie na zariadeniach podľa potreby prevádzky, vrátane kontroly prevádzky
• evidencia vykonaných prác
• hodnotenie poruchovosti zariadení, predkladať návrhy na jej zníženie
• práca s informačnými systémami podľa pridelených oprávnení
• priama komunikácia s nadriadeným ohľadom nezrovnalostí, či problémov v pridelenej oblasti práce
• návrh zlepšení a opatrení v oblasti pridelenej práce
• ďaľšie operatívne úlohy v zmysle pokynov nadriadeného, v rozsahu pracovného zaradenia
• vedenie služobného motorového vozidla

• 13. a 14. plat a prípevok ku dňu energetikov
• platové a finančné benefity
• benefity pracovného voľna a tzv. životné benefity
• zdravotné benefity, benefity k dôchodoku
• benefity pre pracovné tímy na pracovisku
• práca v stabilnej spoločnosti a v príjemnom prostredí
• technické vybavenie zamestnancov
• profesionálny a osobný rozvoj

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• stredoškolské vzdelanie bez maturity, s maturitou v odbore elektrotechnika, regulácia a automatizácia
• prax v odbore min. 2 roky
• vyhlášku 508/2009 Z.z. § 21

• práce vo výškach
• znalosti z oblasti prevádzky tepelných zariadení
• administratívne znalosti - Microsoft Office - mierne pokročilý
• znalosť práce s riadiacimi systémami
• samostatnosť a zodpovednosť
• aktívny prístup k riešeniu problémov
• presnosť a precíznosť
• praktické a technické myslenie
• manuálna zručnosť
• vodičský preukaz sk. B

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Mašková
Tel.: +421903850533
E-mail: poslať životopis