Poďte pracovať ako operátor/ka výroby croissantov Mzda až do 1150 Eur Doprava zabezpečená zo smerov-Šamorín,Galanta,Kolárovo,Dun.Streda (9116*6.003)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Kostolné Kračany
Termín nástupu
dohodou
1 070 EUR/mesiac• priemerný mesačný plat: min. od 1070 EUR brutto/ mesačne • všetky príplatky podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca pri výrobe výrobkov a pracovné činnosti súvisiace s chodom prevádzky
• obsluha potravinárskych strojov a zariadení
• trojzmenný pracovný čas (víkendy voľné)

• Priemerný mesačný plat: min. 1070 €
• Všetky príplatky podľa Zákonníka práce
• Možnosť byť súčasťou stabilnej a rastúcej spoločnosti, istotu dlhodobého zamestnania
• Možnosť kariérneho rastu v rámci firemnej skupiny
• Stravovanie v závodnej jedálni hradené zamestnávateľom
• Zabezpečená doprava do a zo zamestnania
• Motivujúce platové ohodnotenie
• Osobné odmeny do výšky 15 % na mesačnej báze
• Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze
• Životné poistenie
• Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 - 4 %
• Balíček produktov mesačne
• Nápoje zadarmo
• Edenred karta
• Pravidelné komplexné zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
• Osobný a kariérny rast
• Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
• Odmeny pri pracovných jubileách
• Odmena pri životnom jubileu

- doprava je zabezpečená zo smerov-Šamorín, Sládkovičovo, Galanta, Komárno, Kolárovo, Dunajská Lužná, Gabčíkovo, Veľký Meder a okolie.
- strava zabezpečená
- krátky pohovor, bez testov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.6.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinársky priemysel

Počet rokov praxe

1

- ukončené SŠ vzdelanie
- prax výhodou
- spoľahlivosť, zručnosť, chuť učiť sa
- vysoká miera zodpovednosti
- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
- prax vo výrobnom prostredí

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Bernadeta Vaszilyová
Tel.: +421910763400
E-mail: poslať životopis
ID: 4824076  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 070 EUR/mesiac