Do nášho tímu prijmeme PHP Developera!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pre SW house, ktorý poskytuje komplexné služby v oblasti informačných technológií, špecializujúci sa na telekomunikačný, bankový a verejný sektor, ako aj na riešenia pre inteligentné systémy, obsadzujeme pozíciu Aplikačného Špecialistu.

•  programovanie, testovanie a nasadenie požadovaných funkcionalít
•  komunikácia s business partnermi
•  spracovanie výstupov od grafika do podoby výsledného HTML/CSS/JS
•  vedenie technickej dokumentácie
•  participácia na tvorbe analýz a návrhov

• Nadštandardné zdravotné prehliadky, pravidelné cvičenia s fyzioterapeutom
• Príspevok na šport, kultúru, wellness
• Firemné športové aktivity
• Občerstvenie na pracovisku a firemné raňajky
• 13. plat, koncoročné bonusy
• Príspevky pri narodení dieťaťa, či svadbe
• Flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu
• Teambuildingy
• Nekorporátne prostredie

Požiadavky na zamestnanca

• Skúsenosti s programovaním v PHP aspoň 3 roky
• Skúsenosti s frameworkom Laravel
• Skúsenosti s agilnými metódami vývoja
• OOP programovanie
• Znalosť HTML, CSS3, Javascript, ES6
• Znalosť W3C štandardov
• Znalosť jQuery a Bootstrap frameworkov

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Rybárik
E-mail: poslať životopis