Можливість для людей з України

Skladník VZV/ Nočné zmeny/ Ubytovanie zabezpečené

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
1 100 - 1 450 EUR/mesiac1100 - 1450€ (základná mzda záleží od skúseností + príplatky + bonusy) + Ročná odmena 1 300€ + ubytovanie hradené v plnej výške

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vyskladňovanie a zásobovanie tovaru pomocou VZV
  • Presun tovaru medzi skladmi a výrobnými strediskami
  • Obaľovanie paliet a chystanie tovaru podľa čísla zákazky
  • Balenie tovaru pri strojoch (v prípade potreby)
  • Lepenie etikiet na kartóny a tovar
  • Práca podľa pokynov nadriadeného
  • Iné úlohy súvisiace so skladom a zásobovaním výroby

Typická pracovná doba pre túto pozíciu zahŕňa nočné zmeny.

  • Získate stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa stará o svojich zamestnancov.
  • Ak ste skladník VZV a pracujete v nočných zmenách na plný úväzok, získate ročný príplatok 1 300€.
  • Váš zamestnávateľ sa postará o vaše ubytovanie, ktoré bude plne hradené.
  • Ak vás motivuje zaujímavé ohodnotenie práce, máte šancu získať ho u nás.
  • Pracujete na jednu zmenu (nočnú), takže si môžete užiť voľno počas dňa.
  • Okrem toho máte k dispozícii aj iné benefity ako napríklad stravné lístky, príspevok na dopravu a ďalšie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spracovanie PE fólií

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- preukaz VZV (výhodou)
- prax podmienkou

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktória Benešová
Tel.: +421910449470
E-mail: poslať životopis