Operátor montáže

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 - 1 300 EUR/mesiac+ nástupný bonus do výšky až 700€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k tímu operátorov montáže s nástupným bonusom až 700€ a bezplatnou dopravou. Neváhaj a pošli nám svoj životopis a my ťa budeme kontaktovať!

- obsluhovanie strojov na montáž chladičov,
- kontrolovanie kvality hotových častí,
- dodržiavanie pracovné postupy.

- pravidelné/ročné prehodnocovanie miezd,
- motivačný letný bonus a ročný bonus,
- odmena za sprostredkovanie kmeňového zamestnanca vo výške 500€ pre toho kto odporučil a 700€ pre nového zamestnanca,
- bezplatná doprava zo smeru Stará Turá, Nové Mesto n/V, Piešťany, Vrbové a okolité obce,
- čiastočná kompenzácia cestovných nákladov v prípade vlastnej dopravy,
​- príplatky nad rámec Zákonníka práce,
- balíček zamestnaneckých benefitov (firemné akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, príspevok pri narodení dieťaťa, darček pri osobnom a pracovnom jubileu, vianočný darčeky, ovocie pre zamestnancov, vitamínové balíčky a iné)​.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať v 3- zmennej prevádzke,
- znalosť merania NUTNÁ.

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Škvrndová
Tel.: +421911081932
E-mail: poslať životopis