Credit controller - remote pozícia

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
asap
1 800 - 2 500 EUR/mesiac- výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je obsadzovaná pre medzinárodnú reklamnú agentúru spolupracujúcu s najznámejšími svetovými značkami.

• podávanie správ o stave pohľadávok generálnemu riaditeľovi
• správa a riadenie vymáhania pohľadávok od dlžníkov spoločnosti
• vyjednávanie platobných plánov a riadenie výberu všetkých platieb a dlhov
• úlohy súvisiace s účtovníctvom  a financiami
• pokladničné platby
• aktívna komunikácia s klientmi
• pomoc pri vystavovaní výziev a súdnych konaní
• podieľanie sa na tvorbe hospodárskych a prevádzkových správ
• podieľanie sa na auditoch spoločnosti
• ad-hoc úlohy podľa potrieb a požiadaviek nadriadeného

•  flexibilnú pracovnú dobu
• možnosť pracovať na home office, poprípade full remote
• zmluvu na DOBU NEURČITÚ
• sick days
• multisport kartu
• kompletné pracovné vybavenie aj pre prácu z domu
• dog friendly office
•  zapojenie sa do systému opcií na akcie spoločnosti (po odpracovanom roku v spoločnosti)
•  možnosť pracovať s kolegami zo zahraničia (VB, ČR, Kostarika, Nemecko, Rusko)
• školenia a mentoring od skúsenejčích kolegov
• priestor na sebarealizáciu a rozvoj Vašich zručností a skúseností
•  možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• min. 4 roky praxe na obdobnej pozícií
• predchádzajúca prax v účtovníctve - PODMIENKA
• aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom - B2
• pokročilá znalosť MS Office - PODMIENKA
• analytické schopnosti, zmysel pre detail
• samostatnosť a organizovanosť

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jarmila Chmelová
E-mail: poslať životopis