Hľadáme aplikačného špecialistu!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 500 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre SW house, ktorý poskytuje komplexné služby v oblasti informačných technológií, špecializujúci sa na telekomunikačný, bankový a verejný sektor, ako aj na riešenia pre inteligentné systémy, obsadzujeme pozíciu Aplikačného Špecialistu.

• Implementácia a prevádzka informačných systémov
• Správa aplikačných serverov a nasadzovanie aplikačných zmien
• Analýza aplikačných a systémových logov s cieľom riešenia problémov a ich koncepčné riešenie
• Aktívna podpora vývojových tímov počas prevádzky (správa a konfigurácia prostredí)
• Riešenie prevádzkových problémov a incidentov
• Zodpovednosť za prevádzku služieb (on call support)
• Komunikácia s business klientom ako vlastníkom spravovaných aplikácií
•  Monitoring aplikácií a dohľad nad ich prevádzkou

• Nadštandardné zdravotné prehliadky, pravidelné cvičenia s fyzioterapeutom
• čiastočný HO
• Príspevok na šport, kultúru, wellness
• Firemné športové aktivity
• Občerstvenie na pracovisku a firemné raňajky
• 13. plat, koncoročné bonusy
• Príspevky pri narodení dieťaťa, či svadbe
• Flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu
• Teambuildingy
• Nekorporátne prostredie
• Firemná turistika
• Vianočný večierok
• Pravidelné odborné školenia
• Firemná Java akadémia
• Firemná React akadémia
• Tech Buddy
• Účasť na rôznych konferenciách a odborných eventoch
• Firemná angličtina s native lektorom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Znalosť Linux operačných systémov na úrovni medior
• Skúsenosti so správou aplikácií na rôznych platformách
• Skúsenosti s JAVA programovacím jazykom výhodou
• Anglický jazyk na B2 úrovni

• Základné znalosti:
• Aplikačné platformy (Tomcat)
• Databázové platformy (PostgreSQL)
• Scripting v Linux OS (Python, Bash...)
• Monitorovacie technológie – Zabbix

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Rybárik
E-mail: poslať životopis