BI Špecialista (Business intelligence)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Leopoldov
1 800 - 2 200 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vývoj a prevádzka aplikácii BI platformy spoločnosti
• analýza a spracovanie dát na základe business požiadaviek  - pravidelné a ad hoc analýzy
• Reporty a dashboardy v Qlik Sense
• Technická podpora pre existujúce nástroje
• Návrh a implementácia rozvojových požiadavike dátového modelu
• Spolupráca na zaujímavých projektoch
Využívané nástroje:
• Oracle SQL Developer, MS SQL Server - pre analýzu dát,
• Qlik Sense(QNprinting, Forms),
• MS Excel - VBA výhodou,
• MS Teams, CDESK,
• API, SFTP, github

• 13. a 14. plat
• finančné odmeny pri jubileách
• zľavy u podnikových partnerov
• refferal bonus do 600€
• príspevok do III. piliera
• pravidelné rozvojové školenia
• kurzy anglického jazyka
• možnosť občasného HO
• EKO vízia - výborná dostupnosť MHD, bicyklové státie, výmena použitého kuchynského oleja za nový
• Športový deň, Family day, Vianočný večierok, športové aktivity počas celého roka
• zdravé raňajky, v letných dňoch nanuky, vitamínové balíčky
• teambuildingy
• pravidelné súťaže
• firemná knižnica

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• min 2 roky relevantných skúseností
• pokročilá znalosť SQL - Oracle SQL Developer, MS SQL Server - pre analýzu dát
• Skúsenosti s brácou v BI nástroji - Qlik Sense - QNprinting, Forms, PowerBI, Tableau - výhodou
• MS Excel - VBA výhodou
• backround z oblasti financií a controllingu - výhodou
• zodpovednosť a samostatnosť
• analytické schopnosti a logické myslenie
• znalosť anglického jazyka - občasná komunikácia

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Holpitová
E-mail: poslať životopis