Letná brigáda : Pomocný manipulant

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
dohodou
4,6 - 14,94 EUR/hod.K základnej mzde patria príplatky. Sadzby za odpracovanú hodinu: Denná 4,60 € Nočná 6,32 € Sobota 6,76 € Nedeľa 8,91 € Sobota nočná 8,48 € Nedeľa nočná 10,63 € Sviatok 8,91 € sviatok + nočná 10,63 € sviatok + sobota 11,07 € sviatok+ sobota+ nočná 12,79 € sviatok+ nedeľa 13,22 € sviatok+ nedeľa+ nočná 14,94 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*jednoduché pomocné manipulačné činnosti na výrobnej/baliacej linke ;
*dodržiavanie zásad hygieny a bezpečnosti a pokyny majstra ;

* zamestnávateľom dotované stravovanie zabezpečené priamo v závode
* možnosť dlhodobého zamestnania (v prípade záujmu)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o ich záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať IBA vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky klienta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť bude bližšie prezentovaná pri osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* práca aj pre študentov (starších ako 18r)

* ochota pracovať na zmeny (3 alebo 4 zmenná prevádzka)
* zodpovedný prístup k práci a dochádzke
* pracovná skúsenosť s prácou na výrobnej/bal. linke výhodou
* preukaz na prácu s potravinami výhodou

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4818472  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,6 EUR/hod.