Manager – Research and Development Engineering

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 EUR/mesiacmzda závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako manažér výskumu a vývoja budete mať zásadnú úlohu vo vedení tímu a vykonávaní projektov v oblasti technológií a inovácií. Vašou zodpovednosťou bude nielen riadiť projekty, ale aj rozvíjať stratégiu podniku a procesy v súlade s legislatívou a očakávaniami nadriadeného manažérskeho tímu.

• Navrhovanie a vývoj nových produktov, procesov, systémov a komponentov procesov vrátane prototypov.
• Vedenie tímu výskumu a vývoja (R&D) s cieľom navrhovať a vyvíjať nové produkty / materiály alebo zlepšovať existujúce v súlade s požiadavkami zákazníkov a platnými regulačnými požiadavkami a normami.
• Rozvoj procesov a špecifikácií pre nový produkt.
• Zabezpečenie poskytnutia potrebných dokumentov pre hladký prechod procesov a dizajnu z R&D do výroby (prevod dizajnu).
• Projektový manažment (vrátane plánovania, využitia zdrojov a vykonávania) poverených projektov v R&D.
• Vedenie tímu a projektov, stanovenie stratégie pre ich prácu a vykonávanie projektov.
• Podpora pri rozhodovaní súvisiacom s R&D pre riadenie návrhov, riadenie zmien a iné procesy vo vzťahu k kompetenciám R&D.

• ročný globálny motivačný plán – bonus

• firemná kultúra – Základom všetkého, čo robíme, sú naše hodnoty:
• možnosti HO
• pružná pracovná doba
• úvodný zaškolenie podľa firemných štandardov
• rozvojové školenia
• stravné vo výške 0,17 Eur na jednu stravnú jednotku / deň
• doplnkový dôchodkový plán po skúšobnej dobe s príspevkom zamestnávateľa
• sociálny fond (rôzne podpory a výhody pre zamestnancov)
• bezplatná autobusová doprava v rámci mesta
•  teambuildingové aktivity pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Skúsenosti s vedením tímu a rozhodovacími procesmi
• Znalosť interných postupov v oblasti vývoja a zmien
• Schopnosť riadiť projekty a ľudské zdroje
• Technické vzdelanie na univerzitnej úrovni je výhodou
• Skúsenosti v oblasti medicínskych zariadení alebo regulovaného priemyslu sú výhodou
• Schopnosť používať nástroje a princípy riadenia projektov

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Lukčová
Tel.: +421903552792
E-mail: poslať životopis