Senior účtovník

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 350 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúsenosti a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste skúsený a vášnivý účtovný profesionál so silným analytickým myslením a zároveň schopnosťou efektívne riadiť a koordinovať účtovné procesy? Máte široké skúsenosti s vystavovaním faktúr, účtovaním majetku, spracovaním bankových transakcií a výkazov k DPH? Vynikáte v samostatnej práci, no zároveň ste tímový hráč, ktorý sa nebojí poskytnúť odbornú podporu kolegom?
Hľadáme senior účtovného špecialistu, ktorý má silné základy v účtovníctve a výborné komunikačné schopnosti. Budete mať príležitosť pracovať samostatne na účtovných agendách pre viaceré spoločnosti a prispievať k ich finančnej stabilite. Hľadáme kandidáta, ktorý si uvedomuje dôležitosť presnosti a súladu so všetkými účtovnými predpismi.
Popis práce:

Senior účtovník je kľúčovým členom tímu zodpovedným za vystavovanie faktúr, účtovanie majetku a interných dokladov, spracovanie bankových transakcií a výkazov k DPH, a riadenie skladového hospodárstva. Pracuje samostatne na kompletných účtovných agendách pre viaceré spoločnosti a poskytuje podporu v rámci tímu. Ich práca vyžaduje vysokú odbornosť, analytické schopnosti a schopnosť riešiť neštandardné situácie

Náš klient ponúka rôzne benefity, ktoré budú predstavené na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

• skúsenosti s podvojným účtovníctvom aspoň 3 roky podmienka
• skúsenosti so skladovým hospodárstvom
• skúsenosti s fakturáciou
• osobnostné predpoklady: zodpovednosť, samostatnosť, silné komunikačné zručnosti a schopnosť pracovať v tíme

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Aneta Repková
E-mail: poslať životopis