Špecialista na pohľadávky a získavanie pohľadávok Senior

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 800 - 2 300 EUR/mesiacAj viac podľa skúseností a schopností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nadnárodnú spoločnosť v oblasti transportu, mýta a celkovo služieb mobility hľadáme šikovného a skúseného seniora kontroly a získavania pohľadávok.

- monitoruje platobné záruky a riziká
- sleduje a profesionálne komunikuje platobnú morálku klientov SK, HU, CZ
- pripravuje krytie/platby
- kontroluje vykazovanie
- komunikácia s credit insurer a potenciálne sleduje právne prípady
- vyvíja, navrhuje a implementuje zlepšenia
- spolupracuje medzi oddeleniami
- potenciálne stretnutia s kontrolórmi
- podávanie správ, komunikácia a dodržiavanie postupov
- etické kódexy

- Možnosť príležitostne cestovať do iných kancelárií v iných krajinách
- Možnosť homeoffice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Skúsenosti s kontrolou, získavaním a poistením pohľadávok
- Základné finančné znalosti

- Pokročilý - MS office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
- Vzdelanie v oblasti Finance a kontroly
- Komunikácia, Budovanie vzťahov
- Pragmatickosť, schopnosť riešiť problémy

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniel Grančák
Tel.: +421910740635
E-mail: poslať životopis