Manažér závodu

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 3 500 EUR/mesiacmzda závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lídra, ktorý spolupracuje na stanovovaní cieľov závodu, plánuje rozpočet a riadi personál. Jeho úlohou bude pracovať na projektoch, kontrolovať ich priebeh a zabezpečovať efektívnosť výrobných procesov.

Vašou úlohou bude:

• Stanovovanie cieľov a plánovanie rozpočtu závodu
• Stanovenie platov a plánovanie personálu
• Práca na projektoch a sledovanie plánov opatrení
• Kontrola efektívnosti činnosti oddelení výroby a ekonomiky
• Poskytovanie relevantných údajov vedeniu a štátnym orgánom
• Konať v prípade spôsobenia materiálnej škody alebo porušenia pracovných predpisov
• Dohliadanie na dodržiavania pracovných povinností

• 13. plat
• Permanentky na masáže, plaváreň fitnes
• firemné podujatia a večierky
•  Elektronická stravná karta
• Spolupráca so špičkovými profesionálmi v odbore

• Nové projekty pre popredných svetových výrobcov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Skúsenosti z oblasti automotive veľká výhoda
• Plynnú znalosť nemčiny alebo angličtiny
• VŠ vzdelanie v technickom alebo ekonomickom smere
• Analytické a logické myslenie
• Prozákaznícku orientáciu
• Znalosti/skúsenosti s nástrojmi LEAN a nástrojmi na riešenie problémov

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Lukčová
Tel.: +421903552792
E-mail: poslať životopis